Adventní putování

Kdy a kde?

2. – 24. 12. 2023

Po celých Čimicích

Na co se můžete těšit?

Milí čimičtí

po hřejivých ohlasech z akcí Zažít Čimice jinak jsme pro Vás připravili nové Adventní putování po Čimicích.

Organizace je stejná jako loni.

2.12. - začíná Adventní putování

5.12. - Mikulášská u kapličky

24.12. vyhodnocení Adventního putování

JAK TO BUDE DETAILNĚ????

Jako loni budou moci děti a jejich rodiče od 2. do 24.12. shánět otisk razítka do adventního kalendáře na různých čimických adresách (soukromých či spolků/institucí). Na adrese najdou razítko po celý den a otisknou si ho do políčka konkrétního data na vytištěném adventním kalendáři (kalendář si může každý vytisknout v odkazu nad virtuálním kalendářem).

Na Štědrý den 24.12. dopoledne ukončíme putování opět u kapličky (popř. u nedalekého rozsvíceného stromu) a děti s nejvíce razítky na adventním kalendáři Ježíšek obdaruje drobností.

Rádi bychom akci uspořádali ve skromném a poklidném Vánočním duchu, ale už teď je jasné, že bez drobných dárců či štědrých sponzorů se neobejdeme.

Na zahájení i ukončení akce a vybraných adresách bude tedy k dispozici kasička. Budeme moc rádi za jakýkoliv příspěvek pro pokrytí výdajů na tuto akci.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří už se nyní připojili, zařizují technické provedení, telefonují úředníkům, malují propagační obrázek, poskytli k dispozici doménu, vytváří kalendář online, …

Připojte se i Vy k oživení čimické pospolitosti. Každý umí něčím přispět :-)

Kateřina Svobodová + Lenka Budinská

Tentokrát si můžete vybrat z dvou verzí herního plánu! První můžete vytisknout a druhou